Wutse - ElektrikWutse - Mekanik

ARSAL OTOMOTİV A.Ş.

Arsal

ARSAL, hâlihazırda uzman satış ve pazarlama kadrosu ve sektörde 50 yılı aşkın deneyimi ile binek, hafif ticari, ağır vasıta ve iş makinelerine yönelik, ulusal ve uluslararası düzeyde yedek parça tedarikinin yanı sıra, bilumum ölçekte faaliyet gösteren sanayi işletmelerine yönelik kayış ve üretim bant türleri (zaman-düz kayış ve konveyör) satışını da gerçekleştirmektedir.

MİSYON
Geniş dağıtım ağı ile pazarın gelişim ve değişimini yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak.

VİZYON
Güvenilirlik ve servis kalitesi ile oyun kurucu denildiğinde akla ilk gelen adres olmak.
 

ARSAL USTA KULÜBÜ

Arsal Otomotiv olarak, her geçen gün artan talepler sayesinde ve ustaların doğru ürün tercihleri nedeniyle ARSAL USTA KULÜBÜ’ nü kurduk. Kulübümüz henüz çok genç… Kulübümüzün hazırlıklarını oldukça uzun süredir yapmaktayız fakat sizlerle ancak 01 Nisan 2015’ te buluşturabildik. Çünkü zamanla kendini geliştiren ve içi oldukça zenginleştirilebilen bir kulüp olmasını hedefliyoruz.

Amaçlar ve Hedefler

Bu kulübün amacı, müşteri sadakat projesi adı altında ustalarımıza ürünlerimizi kullandıkça kazandıran, puanlarına göre diledikleri hediyeleri seçmelerini sağlayan, aynı zamanda ürünler hakkında pratik teknik bilgilere ulaşabilecekleri ve hatta belki de ileride farklı illerde bulunan ustalarımızın birbirleriyle portalımızdaki ortak bir forum üzerinden teknik fikir alışverişi yapabilecekleri çok yönlü ve işlevsel bir ağ oluşturmaktır.

Sadece bu kadarla da bitmiyor… Ustalarımız olarak sizler, ürünlerle ilgili taleplerinizi, memnuniyet ve şikayetlerinizi bizzat portal üzerinden bizlere ulaştırabileceksiniz. Bu noktaya gerçekten büyük önem veriyoruz. Çünkü siz değerli ustalarımızın görüşlerini birincil elden almak bizim için çok önemli.

Aynı zamanda bizlerden yani Arsal Otomotiv çalışanlarından da bilgiler paylaşacağımız tam bir aile portalının kapılarını hep birlikte aralıyoruz.

MARKALARIMIZ